img AKCE 1+1 ZDARMA ... klikni pro více info VÝZVA - Pošlete nám svůj příběh - zveřejníme ho v tisku . Inzerujte na PRVNÍ STRANĚ v rubrice a zvyšte tak úspěšnost Vašeho inzerátu. img
cornercorner

TIP SERVIS  - projekt TIP SLEVY

NOVINKA jako dárek pro Vás na rok 2011

 

Jak to funguje pro Vás – jako zákazníka?

V týdeníku TIP SERVIS a na webové adrese www.tipservis.cz budou průběžně uveřejňovány denní exkluzivní slevové nabídky obchodníků, strukturované dle okresů Libereckého a Ústeckého kraje, které si budete moci rezervovat prostřednictvím SMS. Zpětnou SMS od nás obdržíte registrační kód, kterým se následně prokážete u obchodníka. Ten Vám poskytne avizovanou slevu. U něj také za službu nebo zboží zaplatíte. Nikam se nemusíte na webových stránkách registrovat, nemusíte nic platit předem a už vůbec ne na náš účet, neprovádíte tak nebezpečné platby kartou přes internet, nemusíte si složitě „stahovat“ a tisknout žádné kupóny, prostě a jednoduše se prokážete Vašim kódem z SMSky. V tom je největší rozdíl oproti všem ostatním provozovatelům kupónových slev v ČR.

TIP SERVIS - to je Váš 20letý spolehlivý partner v 6ti kamenných pobočkách na území Libereckého a Ústeckého kraje, pracující s týmem lidí, kteří Vás nikdy nepodvedou. V současném českém, často "vykutáleném" světě obchodu jsme tady pro všechny, kteří jsou pro slušné a férové jednání, bezproblémovou a perspektivní spolupráci. Naši budoucnost spatřujeme především ve Vašem pohodovém a opakovaném čerpání všemožných slev, které už budou neoddělitelnou součástí našeho světa.

 

Jak si mohu objednat slevovou akci?

„Jsem majitel obchodu, restaurace nebo jakékoliv živnosti, a chci prodat zboží nebo nabídnout službu v akční nabídce. „

Vyberte zboží nebo službu, kterou chcete "dostat mezi lidi". Tato akční slevová nabídka bude směřována, případně omezena, na konkrétní, Vámi stanovený počet osob a časový úsek. Vaše akce bude uveřejněna v týdeníku TIP SERVIS a na www.tipservis.cz. Zákazníci si ZAJÍMAVOU službu nebo zboží zarezervují a Vy už jen úspěšně prodáte. Kromě výdělku máte mimořádnou příležitost získat stálého zákazníka kvalitou svých služeb a zboží. Představte své kvality naším prostřednictvím. Posuňte se rychle a efektivně směrem k zákazníkovi, který by k Vám jinak došel dlouhou cestou. Slevové akce můžete nekonečně opakovat, umožní Vám to reagovat na požadované trendy, zájmy kupujících a kupříkladu prodat i zboží morálně či časově zastaralejší, zboží před skončením data spotřeby,... má to zkrátka celou řadu výhod.  Pokud máte zájem o slevovou akci, kontaktujte naše obchodníky, společně s Vámi vytvoří optimální načasování slevy.

Ústecký kraj - Dana ROSOLOVÁ dana@tipservis.cz 777 760 791

Liberecký kraj - Lenka HORÁKOVÁ lenka@tipservis.cz 777 760 792

 

Proč slevu s TIP SERVISEM ?

Největší výhodou slevových akcí zprostředkovaných společností TIP SERVIS je fakt, že Vaše peníze, přesněji peníze Vašich klientů neputují přes žádného prostředníka, ale končí přímo A HNED ve Vaší pokladně. Pokud se nám nepodaří zajistit sjednaný počet klientů na konkrétní slevy, Vy neplatíte doslova NIC. Získáte reklamu na Vaší firmu zcela zadarmo! Způsob realizace s Vámi detailně proberou naši pracovníci. Bez slev a chytrého obchodování se už prostě neobejdete.

ZPĚT
cornercorner
Powered by unosoft.cz